Listed 3 days ago
Wolfganga Amadeusza Mozarta 10, 02-736 Warsaw, Poland
4600 zł / month
3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 59,8 m² | Mokotów - Metro Służew | Na wynajem komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Mozarta 10 w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji na warszawskim Mokotowie - zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Służew. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Idealny dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, ceniących wygodę oraz świetną komunikację z centrum miasta. Układ mieszkania: 3 oddzielne pokoje osobna, funkcjonalna kuchnia przedpokój z garderobą łazienka z wanną i pralką oddzielne WC Wyposażenie kuchni lodówka z zamrażarką płyta gazowa czajnik elektryczny zabudowa kuchenna z dużą ilością miejsca do przechowywania Dodatkowym atutem jest dostęp do niewielkiej piwnicy. Lokalizacja: ok. 5 minut pieszo do stacji metra Służew w pobliżu przystanki autobusowe sklepy osiedlowe, punkty usługowe plac zabaw oraz tereny zielone Koszty: czynsz najmu: 4600 zł czynsz administracyjny: 1000 zł dodatkowo płatne media według zużycia: kaucja: 6000 zł Zapraszam na prezentację!
3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 59,8 m² | Mokotów - Metro Służew | Na wynajem komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Mozarta 10 w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji na warszawskim Mokotowie - zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Służew. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Idealny dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, ceniących wygodę oraz świetną komunikację z centrum miasta. Układ mieszkania: 3 oddzielne pokoje osobna, funkcjonalna kuchnia przedpokój z garderobą łazienka z wanną i pralką oddzielne WC Wyposażenie kuchni lodówka z zamrażarką płyta gazowa czajnik elektryczny zabudowa kuchenna z dużą ilością miejsca do przechowywania Dodatkowym atutem jest dostęp do niewielkiej piwnicy.
Lokalizacja: ok. 5 minut pieszo do stacji metra Służew w pobliżu przystanki autobusowe sklepy osiedlowe, punkty usługowe plac zabaw oraz tereny zielone Koszty: czynsz najmu: 4600 zł czynsz administracyjny: 1000 zł dodatkowo płatne media według zużycia: kaucja: 6000 zł Zapraszam na prezentację!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
60 m²
Price
4600 zł
Price per m²
77 zł
The listing is located at Wolfganga Amadeusza Mozarta 10, 02-736 Warsaw, Poland
Loading map