3 rooms apartment of 58m² in Krakow

Gustawa Morcinka 13H, 31-762 Krakow, Poland

3000 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie na wynajem in ul. Gustawa Morcinka, Kraków-Nowa Huta

Biuro Nieruchomości WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Morcinka nieopodal zalewu Zesławice w dzielnicy Nowa Huta. NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie o powierzchni ok. 57 m² usytuowane jest na pierwszym piętrze w nowym, czteropiętrowym bloku z 2025 roku . Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki oraz przynależnego balkonu. Aneks kuchenny zawiera wszystkie niezbędne sprzęty AGD, takie jak płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka oraz lodówkę z zamrażarką. W sypialni duże łóżko z telewizorem oraz pojemne szafy. W łazience znajduje się wanna, toaleta, umywalka z zabudową oraz pralka. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe w garażu podziemnym. LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się tuż obok drogi ekspresowej S7 na północy Krakowa, co stanowi świetny punkt wylotowy w każdy rejon. Jest to znakomite ulokowanie dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury. Do centrum Krakowa dostaniemy się w zaledwie 15 minut samochodem. Z przystanku "Zesławice" kursują autobusy, w kierunki dworca głównego oraz centrum Krakowa. Zaraz przy inwestycji do dyspozycji Żabka, kościół, przedszkole oraz paczkomat. CENA: Cena najmu: 3 000 PLN Czynsz administracyjny: 700 (3 osoby) PLN Kaucja: 3000 PLN Miejsce postojowe podziemne: 200 PLN + prąd wg. zużycia Gorąco polecam nieruchomość i zapraszam do

Property type

apartment

Rooms

3

Size

58 m²

Price

3000 zł

Price per m²

52 zł

Map

The listing is located at Gustawa Morcinka 13H, 31-762 Krakow, Poland

Loading map