1 room apartment of 18m² in Poznan

Stare Miasto, Poznan, Greater Poland Voivodeship, Poland

1512 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie na wynajem

Do wynajęcia mała przytulna kawalerka w absolutnie TOPOWEJ LOKALIZACJI. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w KLIMATYZACJĘ. Poznań CENTRUM ul. Za Groblą 5 w bliskiej odległości od Politechniki, Rynku Poznania, Warty i wielu atrakcji Poznania. NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: 1.Wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni (kliknij lub kopiuj)- online- Film You Tube - (kliknij lub kopiuj)- 3.Szczegóły i więcej foto- BLOK i POŁOŻENIE Klimatyczna kamienica po kompleksowej rewitalizacji, zlokalizowana przy ul. Za Groblą 5 — w ścisłym centrum Poznania. W odległości kilku minut spacerem znajdują się Stary Rynek oraz Politechnika Poznańska. Doskonała lokalizacja zarówno dla studentów, jak i osób pracujących w centrum. MIESZKANIE około 18 m2 Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowej, zadbanej kamienicy. Na powierzchnię około 18 m² składają się: jasny pokój dzienny z częścią sypialną, aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem, łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą, mały balkon – idealny na poranną kawę. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu n.:

Property type

apartment

Rooms

1

Size

18 m²

Price

1512 zł

Price per m²

84 zł

Map

The listing is located at Stare Miasto, Poznan, Greater Poland Voivodeship, Poland

Loading map