4 rooms apartment of 104m² in Warsaw

Aleja Rzeczypospolitej 20, 02-972 Warsaw, Poland

12 500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Mieszkanie na wynajem

Opis nieruchomości Luksusowy apartament z dwoma tarasami w Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej - to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, komfort i świetną komunikację. Jeśli szukasz miejsca, gdzie jakość wykończenia idzie w parze z funkcjonalnym układem, ten luksusowy apartament z dwoma tarasami spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - Wilanowie, w inwestycji Espace Wilanów zrealizowanej w 2017 roku. W budynku znajduje się całodobowa ochrona, zielone patio z placem zabaw dla najmłodszych oraz siłownia dla mieszkańców. Na terenie osiedla rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa a tuż przy osiedlu przystanki tramwajowe i autobusowe. Na 104,3 m² znajdziesz idealnie rozplanowaną przestrzeń. Przestronny salon z wyjściem na taras płynnie łączy się z nowoczesną kuchnią w aneksie, tworząc reprezentacyjną strefę dzienną. Dwie ustawne sypialnie oraz gabinet zapewniają komfort zarówno rodzinie, jak i osobom pracującym zdalnie. Do dyspozycji jest łazienka oraz osobne WC, co znacząco podnosi wygodę codziennego życia. Przedpokój z dużą ilością szaf w zabudowie oraz garderobą. Dwa tarasy dają dodatkową przestrzeń do relaksu i odpoczynku. Szybki dojazd do centrum (ok. 20 minut tramwajem) oraz pełna infrastruktura w zasięgu ręki. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Koszt wynajęcia mieszkania: - czynsz najmu 12500 zł + czynsz administracyjny 1500 zł + media (prąd, internet, TV) - wymagana dwumiesięczna kaucja - najem okazjonalny Jeśli szukasz przestronnego, wygodnego apartamentu w świetnej lokalizacji - zadzwoń i umów się na prezentację.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

104 m²

Price

12 500 zł

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Price per m²

120 zł

Map

The listing is located at Aleja Rzeczypospolitej 20, 02-972 Warsaw, Poland

Loading map