2 rooms apartment of 44m² in Warsaw

Bluszczańska 4, 00-712 Warsaw, Poland

3600 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

MIESZKANIE WYNAJEM - Bluszczańska Siekierki Mokotów Warszawa Mazowieckie | Biuro Nieruchomości

Na wynajem eleganckie 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w budynku w kompleksie apartamentowym Rubikon Residence przy ulicy Bluszczańskiej na Dolnym Mokotowie. OSIEDLE Osiedle ogrodzone i strzeżone, z całodobową ochroną. Składa się z czterech 2-piętrowych budynków apartamentowych. Garaż podziemny. Winda MIESZKANIE Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią w aneksie, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. Powierzchnie pomieszczeń: Salon: 16 m2 Kuchnia: 8 m2 Sypialnia: 12 m2 Łazienka: 4 m2 Przedpokój: 4 m2 Balkon: 6 m2 Mieszkanie zaprojektowane przez architekta z dbałością o każdy detal. Meble wykonane na zamówienie. W kuchni meble w zabudowie, duża lodówko-zamrażarka, zmywarka, płyta elektryczna i piekarnik, a także rozkładany stół z 4 krzesłami. W salonie rozkładana sofa, szafka RTV oraz półki wiszące. W przedpokoju szafa wnękowa. W sypialni duże łóżko o wymiarach cm, pojemna szafa wnękowa oraz szafki nocne. W łazience duża kabina prysznicowa, umywalka, w oraz pralka. Przestronny balkon. GARAŻ Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym, usytuowane blisko windy. LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Spokój pomagający odpocząć od zgiełku miasta. Doskonały dojazd do centrum Warszawy autobusem. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, tereny spacerowe nad Wisłą oraz Łazienki Królewskie. Dojazd jednym autobusem na uczelnie warszawskie: SGH, Politechnikę i Uniwersytet Warszawski. CZYNSZ NAJMU Miesięczny czynsz najmu: 3600 zł Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej: 570 zł Dodatkowo płatne zaliczki na zużycie mediów: prąd, woda, centralne ogrzewanie: 330 zł Kaucja: 4000 zł Minimalny okres najmu: 12 miesięcy Najem okazjonalny Zapraszam na prezentację! Asystentka

Property type

apartment

Rooms

2

Size

44 m²

Price

3600 zł

Price per m²

82 zł

Map

The listing is located at Bluszczańska 4, 00-712 Warsaw, Poland

Loading map