Listed today

2 rooms apartment of 45m² in Szczecin

Gumieńce, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

2950 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie Wynajem, Szczecin, Gumieńce, 45.00 m2, 2950 zł

Opis nieruchomości Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45 m2 z ogródkiem i własnym miejscem postojowym. Na powierzchnię mieszkania składa się : kuchnia - wyposażona w sprzęt AGD , meble w zabudowie , kuchnia częściowo otwarta na salon z którego wychodzi się bezpośrednio do ogrodzonego ogrodu oraz wyznaczonego własnego miejsca parkingowego. Łazienka wyposażona w wannę , pięknie doświetlona .Sypialnia wyposażona w łóżko dwuosobowe oraz zabudowę szaf. Na terenie który przynależy do mieszkania znajduję się zabudowana szopka służąca do przetrzymywania narzędzi ogrodowych. W mieszkaniu zamontowane elektryczne rolety antywłamaniowe . Czynsz do zarządcy około 750 zł plus sec i prąd według liczników ( opłata za czynsz zawiera zaliczki na wszystkie media przy dwóch osobach oraz ogródek i miejsce postojowe ) Kaucja w wysokości 3000 zł Najem okazjonalny Klucze w biurze . Wolne od już. Nota prawna

Property type

apartment

Rooms

2

Size

45 m²

Price

2950 zł

Price per m²

66 zł

Map

The listing is located at Gumieńce, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

Loading map