1 room apartment of 21m² in Wrocław

Karola Miarki 6-10, 50-306 Wrocław, Poland

1950 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mikroapartament | Winda | Internet | Karola Miarki Wrocław

Mikroapartament | Winda | Internet | Balkon | Karola Miarki Numer oferty w biurze: /OMW Numer pokoju: 8 PRZEZNACZONE DLA pary lub singla, bez zwierząt BUDYNEK I OSIEDLE - ul. Karola Miarki Piętro 5 z 5, winda, monitoring, parking naziemny, ogrzewanie miejskie, brak instalacji gazowej, UKŁAD POMIESZCZEŃ Mieszkanie: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, balkon Powierzchnie dodatkowe (części wspólne): pomieszczenie gospodarcze z mechaniczną suszarką na pranie, aneks kuchenny z płytą elektryczną i dużą lodówką, UMEBLOWANIE I WYPOSAŻENIE Mieszkanie umeblowane. Sprzęty: mała podblatowa lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, pralka, telewizor, wyposażenie kuchenne, miejsce do składowania ubrań (szafa i/lub komoda) MEDIA Podane opłaty zawierają opłaty za wszystkie media oraz Internet PARKING Bezpłatny parking naziemny przy ulicy STAŁA OPŁATA MIESIĘCZNA: 2400 zł - zawiera wszystkie opłaty (czynsz, energię elektryczną, ogrzewanie, zużycie wody, Internet) - SZEŚĆ ŚCIAN Biuro Nieruchomości Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Property type

apartment

Rooms

1

Size

21 m²

Price

1950 zł

Price per m²

93 zł

Map

The listing is located at Karola Miarki 6-10, 50-306 Wrocław, Poland

Loading map