1 room apartment of 22m² in Pruszcz Gdański

Fantazego 6, 83-000 Pruszcz Gdański, Poland

1750 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mikrokawalerka 22 m² z oddzielną kuchnią na wynajem ul. Fantazego, Pruszcz Gdański

Mieszkanie dostępne od ręki o powierzchni ok. 22 m2 na drugim piętrze. Mieszkanie nieumeblowane. Pokój ze skosami, mała kuchnia i łazienka. Glazura, terakota, panele. W kuchni szafka ze zlewozmywakiem i kuchenka elektryczna. W łazience WC, prysznic, umywalka. Wynajem 1750 zł, opłaty stałe co miesiąc 700 zł. Łączny miesięczny koszt wynajmu to 2450 zł (w tym wynajem, prąd, woda, ogrzewanie, śmieci). Kaucja wynosi 2000 zł. W pobliżu Biedronka, przedszkole, szkoła, Lidl. W weekend nie pracujemy. Psy nie są akceptowane.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

22 m²

Price

1750 zł

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Furnished

Yes

Price per m²

80 zł

Map

The listing is located at Fantazego 6, 83-000 Pruszcz Gdański, Poland

Loading map