3 rooms apartment of 48m² in Wrocław

Legnicka, 53-616 Wrocław, Poland

3150 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nowa oferta, dla 3 osób, osobna kuchnia, Magnolia Wrocław, Gądów Mały

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok. 50 mkw w pobliżu Kauflandu i Magnolii w osi ulicy Legnickiej. Mieszkanie w bloku dla 3 osób po kapitalnym remoncie. Pełny rozkład, mieszkanie dwustronne: pokój dla 1-2 osób z łóżkiem z wyjściem na balkon pokój dla 1 osoby z łóżkiem pokój dla 1 osoby z łóżkiem wyposażona kuchnia ( zmywarka, lodówka, piekarnik , płyta ceramiczna ) łazienka z prysznicem przedpokój ( szafa w niej odkurzacz, suszarka na bieliznę ) piwnica Mieszkanie jest ładne, nowocześnie zaaranżowane w neutralnych spokojnych kolorach. Wygodna przestrzeń dla rodziny lub grupy uczących się / pracujących osób. Pełne wyposażenie kuchni ( lodówka, zmywarka, piekarnik ) , dodatkowo pralka, odkurzacz. W każdym pokoju znajduje się łóżko, szafa lub regał, zasłonki. W odległości 120 m przystanek tramwajowy, blisko do Parku Zachodniego i plaży przy moście Milenijnym. Kaufland, Biedronka, Magnolia - wszystko pod ręką. Miesięczny czynsz najmu 3150 zł + opłaty 850 zł / mc = 4000 zł / m-c + . rozliczenie rzeczywistego zużycia Przy 3 osobach opłata wyniesie 1333 zł / mc /osobę + prąd Najemca wybiera dostawcę i podpisuje umowę na dostawę internetu we własnym zakresie, światłowód w budynku. Kaucja 4500 zł płatna przy podpisaniu umowy. Umowa zwykła. Numer oferty w biurze OFN-MW-13750 Niniejsza oferta, nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego OFFICIUM-NIERUCHOMOŚCI, Dorota Kamecka tel. , Pośrednik licencja 10411, Rzeczoznawca Majątkowy licencja 5010 więcej ofert Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie, publiczne rozpowszechnianie czy powielanie wszelkich materiałów - w tym zdjęć, grafik, tekstów bez pisemnej zgody Officium Nieruchomości jest zabronione. Nasz kanał YT /ści :LINK DO VIDEO Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Property type

apartment

Rooms

3

Size

48 m²

Price

3150 zł

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

66 zł

Map

The listing is located at Legnicka, 53-616 Wrocław, Poland

Loading map