4 rooms apartment of 127m² in Warsaw

Wolicka, 00-702 Warsaw, Poland

9500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

penthouse | 3 sypialnie | klimatyzacja | siłownia

Apartament na ostatnim piętrze | Żoliborz | 3 sypialnie | 2 miejsca parkingowe | klimatyzacja | własna siłownia Piękny apartament z tarasem położony na najwyższym piętrze 14 piętrowego budynku z ochroną. Mieszkanie wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz praktycznym układem, jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Otwarta, widna kuchnia z której roztacza się widok na Wisłę, została wyposażona w sprzęt AEG Elektrolux. Przy wejściu znajduje się bardzo przydatne pomieszczenie gospodarcze z pralka/garderoba. W każdej z sypialni znajdują się pojemne szafy, w sypialni master przewidziane zostały 2 głębokie szafy na ubrania. W nieruchomości znajdują się 2 łazienki – z wanna i prysznicem. Niewątpliwym atutem mieszkania jest otwarta przestrzeń w postaci przestronnego salonu o powierzchni 37m2 z wyjściem na taras. Kolejny atut to prywatna siłownia, zaaranżowana na korytarzu wejściowym oraz fakt, ze mieszkanie to jedyna nieruchomość na piętrze. Układ pomieszczeń: · Otwarty salon z wyjściem na taras · Pomieszczenie gospodarcze/garderoba na wejściu · Otwarta kuchnia · 2 sypialnie · Sypialnia master · 2 łazienki z wanna, druga z prysznicem Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się na Żoliborzu, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Okolica charakteryzuje się spokojem, dużą ilością zieleni oraz bliskością komunikacji miejskiej, tuz pod budynkiem znajduje się przystanek autobusowy. Najbliższa stacja metra to Plac Wilsona. W okolicy znajduje się Park Kępa Potocka, liczne sklepy, restauracje, parki oraz placówki edukacyjne. Informacje dodatkowe: · Klimatyzacja · 2 miejsca postojowe w cenie · Dodatkowo płatny czynsz oraz energia elektryczna

Property type

apartment

Rooms

4

Size

127 m²

Price

9500 zł

Price per m²

75 zł

Map

The listing is located at Wolicka, 00-702 Warsaw, Poland

Loading map