1 room of 23m² in Krakow

9, 31-635 Krakow, Poland

1220 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: 24-05-2026

Pokój 1-osobowy, nr.4, os. Oświecenie 9/21

Komfortowy pokój na os. Oświecenia 9/21Media zryczałtowane, stała opłata przez cały okres najmu. Wymagana kaucja.Przyjemna, spokojna okolica, bardzo dobrze skomunikowane! 7 minut do przystanku autobusowego Os. Akademickie, skąd odjeżdżają linie 125, 129, 138, 152, 172, 138, 608;20 minut komunikacją miejską do centrum;20 minut na Uniwersytet RolniczyBardzo duże i nowoczesne mieszkanie. Jasno, przestronnie i pokoju wygodne łóżko, pojemna szafa, biurko oraz krzesło, rozkładana suszarka na ubrania;kuchnia funkcjonalna, przestronna, wyposażona w kuchenkę, mikrofalówkę, lodówkę z zamrażarką, toster, czajnik, garnki, sztućce, noże, talerze, kubki oraz szklanki, wszystko co jest niezbędne do gotowania :)w łazience duży prysznic, umywalka z lustrem, bidet, pralka oraz szafki. Oddzielnie yposażone w żelazko, deskę do prasowania, odkurzacz, mop, przedmioty do utrzymania porządku, a przy wejściu pojemna szafa, wieszak, półka na buty.Parę minut do Serenady i do Parku Wodnego. Niedaleko ulice Dobrego Pasterza, Bora Komorowskiego. W bliskim sąsiedztwie Żabka, restauracja, warzywniak, apteka, fryzjer, kosmetyczka i wiele innych.

Property type

room

Rooms

1

Size

23 m²

Price

1220 zł

Rental period

Unlimited

Available from

24-05-2026

Luxury

Yes

New build

Yes

Price per m²

53 zł

Map

The listing is located at 9, 31-635 Krakow, Poland

Loading map