1 room of 15m² in Warsaw

Phonetube.pl, Krasiczyńska 5, 03-379 Warsaw, Poland

1090 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-07-2026

Pokój jednoosobowy #3 przy ul. Krasiczyńskiej 5

Do wynajęcia w pełni umeblowany pokój w 4-pokojowym mieszkaniu przy ul. Krasiczyńskiej 5 (Targówek). Okolica jest cicha, obok zielony Skwer osiedlowy.MIESZKANIE• Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z 4 pokoi jednoosobowych, kuchnii, łazienki oraz przedpokoju.• Każdy z pokoi zawiera biurko, krzesło, tapczan, półki na książki i szafę.• Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się pralka, lodówka, czajnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, deska do prasowania, suszarka na pranie• Kuchnie są wyposażone w talerze, sztućce, kubki, szklanki, garnki i patelnie. OKOLICA: Pelcowizna - 260 m (4 min pieszo)Sklep spożywczny Tagat - 200 m (3 min pieszo) Burger Bródno - Wypas Burger - 100 m (1 min pieszo)Domino's Pizza - 800 m (11 min pieszo)Thai Kitchen - 250 m (3 min pieszo) Stacja metra Kondratowicza - 550 m (8 min pieszo)Stacja metra Bródno - 1,3 km (18 min pieszo)Przystanki autobusowe - Łojewska, Szpital Bródnowski, około 350- 450 m (6 min pieszo) Mieszkanie posiada certyfikat energetyczny. OPŁATY • cena pokoju zależna jest od wybranego okres najmu• do ceny należy dodać opłatę za media - 390 zł miesięczne• termin płatności czynszu - do pierwszego każdego miesiąca• cena podana w ogłoszeniu uwzględnia rabat za płatność w terminie (100 zł), nieopłacenie czynszu w terminie ozacza utratę rabatu• dodatkowe opłaty: ubezpieczenie najemcy - 48 zł (płatność jednorazowa)• informację o wysokości kaucji można uzyskać poprzez zapytanie rezerwacyjne

Property type

room

Rooms

1

Size

15 m²

Price

1090 zł

Rental period

Unlimited

Available from

07-07-2026

Furnished

Yes

Price per m²

73 zł

Map

The listing is located at Phonetube.pl, Krasiczyńska 5, 03-379 Warsaw, Poland

Loading map