1 room of 18m² in Warsaw

Haircut Express, Targowa 61, 03-720 Warsaw, Poland

1325 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-07-2026

Pokój jednoosobowy #5 ul. Targowa 61

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela w pełni umeblowany pokój w 7-pokojowym mieszkaniu na Pradze przy ul. Targowej 61 tuż obok stacji metra Dworzec Wileński. Okolica jest cicha, obok zielony Skwer osiedlowy.MIESZKANIE• Mieszkanie składa się 5 pokoi jednoosobowych, 2 pokoi dwuosobowych, aneksu kuchennego, 2 łazienek z WC oraz przedpokoju.• Każdy z pokoi zawiera biurko, krzesło, tapczan, półki na książki i szafę.• Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się pralka, lodówka, czajnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, deska do prasowania, suszarki na bieliznę• Kuchnia jest wyposażona w talerze, sztućce, kubki, szklanki, garnki i patelnie.OKOLICA:Stacja metra Dwrzec Wileński - 56 mGaleria Wileńska - 400 mCentrum Praskie Koneser - 700 mLidl - 650 mStadion Narodowy - 950 mWSM - 1,7 kmMieszkanie posiada certyfikat energetyczny.Prosimy o

Property type

room

Rooms

1

Size

18 m²

Price

1325 zł

Rental period

Unlimited

Available from

07-07-2026

Furnished

Yes

Price per m²

74 zł

Map

The listing is located at Haircut Express, Targowa 61, 03-720 Warsaw, Poland

Loading map