1 room apartment of 40m² in Warsaw

Judyta Małkowska, Chrystiana Piotra Aignera 6, 02-941 Warsaw, Poland

2297 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

SuperApart Aignera apt.34

Apartament dwupokojowy z dużym balkonem przy Centrum Intensywnej Terapii — Olinek Apartament dwupokojowy na warszawskim Mokotowie jest przystosowany dla czterech osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt oraz zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 1 piętrze, jest winda. — SALON: Rozkładana sofa, pościel, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor i stół jadalniany z 4 krzesłami. — SYPIALNIA: Podwójne duże łóżko, pościel, szafki nocne i szafa. — ANEKS KUCHENNY: Płyta indukcyjna, piekarnik, czajnik, lodówka z zamrażarką, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia. — ŁAZIENKA: Łazienka z prysznicem i wanną, toaleta, umywalka, lustro, pralka, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Brak zapewnionego miejsca parkingowego. Bezpłatny parking w pobliżu. W POBLIŻU: Olinek WFDIF Agora Punkty handlowe i usługowe 15 min do Centrum i na Stare Miasto

Property type

apartment

Rooms

1

Size

40 m²

Price

2297 €

Price per m²

57 €

Map

The listing is located at Judyta Małkowska, Chrystiana Piotra Aignera 6, 02-941 Warsaw, Poland

Loading map