1 room apartment of 52m² in Warsaw

Podwale 9, 00-252 Warsaw, Poland

3606 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

SuperApart Podwale 9

Przestronny apartament z sypialnią w centrum Warszawy jest przystosowany dla 6 osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt oraz zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, brak windy. — SALON: Rozkładany narożnik, pościel, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor, stół jadalniany z czterema krzesłami. — SYPIALNIA : Duże podwójne łóżko, pościel, szafki nocne, szafa. — SYPIALNIA II : Podwójne łóżko, pościel — ANEKS KUCHENNY: Płyta indukcyjna, piekarnik, czajnik, lodówka z zamrażarką, zmywarka, szklanki, kieliszki, komplet garnków, sztućce, patelnia. — ŁAZIENKA: Łazienka z wanną, toaleta, lustro, pralka, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Płatny parking miejski. DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie zmiany godzin zameldowania/wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Stare Miasto Bulwary Wiślane Punkty handlowe i usługowe 5 min do Centrum Do zobaczenia w Warszawie!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

52 m²

Price

3606 €

Price per m²

69 €

Map

The listing is located at Podwale 9, 00-252 Warsaw, Poland

Loading map