1 room studio of 24m² in Warsaw

Pet Bar, Puławska 54/56, 02-592 Warsaw, Poland

2104 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

SuperApart Puławska 54-56

Apartament typu mini-studio na Mokotowie Komfortowe studio na Warszawskim Mokotowie o powierzchni 24 m2 dla dwóch osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt, zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 13 piętrze, z windą. - - SALON: Wygodna sofa, szafka rtv, telewizor, stół z dwoma krzesłami. - - ANEKS KUCHENNY: Lodówka, płyta indukcyjna, podstawowa zastawa stołowa, czajnik elektryczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, komplet garnków, patelnia, sztućce. - - ŁAZIENKA: Prysznic, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, ręczniki. - - INNE: Żelazko z deską do prasowania. - - MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. - - ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. - - PARKOWANIE: Publiczny parking - darmowy. Masz ochotę zajrzeć do środka? Zapraszamy na wirtualny spacer. DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie zmiany godzin zameldowania/wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Park Morskie Oko Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Metro Racławicka Punkty handlowe i usługowe Do zobaczenia w Warszawie!

Property type

studio

Rooms

1

Size

24 m²

Price

2104 €

Price per m²

88 €

Map

The listing is located at Pet Bar, Puławska 54/56, 02-592 Warsaw, Poland

Loading map