1 room apartment of 37m² in Warsaw

Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci, Konińska 2, 02-495 Warsaw, Poland

2023 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

SuperApart Walerego Sławka 3

Apartament dwupokojowy na Ursusie Apartament dwupokojowy na warszawskim Ursusie jest przystosowany dla czterech osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt, zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 3 piętrze, brak windy. — SALON: Rozkładana sofa, pościel, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor i stół jadalniany z 4 krzesłami. — SYPIALNIA: Podwójne, duże łóżko, pościel, szafki nocne i szafa. — KUCHNIA: Płyta gazowa, mikrofalówka, piekarnik, czajnik, lodówka z zamrażarką, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia. — ŁAZIENKA: Łazienka z prysznicem i wanną, toaleta, umywalka, lustro, pralka, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta są akceptowane. — PARKOWANIE: Bezpłatny parking w pobliżu. DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie zmiany godzin zameldowania/wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Park Czechowicki Factory Ursus Papugarnia Punkty handlowe i usługowe Do zobaczenia w Warszawie!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

37 m²

Price

2023 €

Price per m²

55 €

Map

The listing is located at Szkoła Podstawowa nr 382 im. Warszawskich Dzieci, Konińska 2, 02-495 Warsaw, Poland

Loading map