Listed yesterday

2 rooms apartment of 43m² in Szczecin

Punkt widokowy przy ul.Małe Błonia, Motylkowa, 71-779 Szczecin, Poland

2250 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Szczecin Żelechowa, ul. Małe Błonia

Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (Szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Przedpokój wyposażony jest w dużą szafę z lustrem, która zapewnia dużo miejsca do przechowywania.Pokój dzienny z dużymi oknami oraz wyjściem na balkon. Wyposażony w wygodną, dużą sofę, stolik kawowy oraz szafkę RTV z telewizorem. Idealne miejsce do odpoczynku i relaksu. Aneks kuchenny składa się z nowoczesnej zabudowy i pełnym wyposażeniem AGD (płyta grzewcza, okap, piekarnik, zmywarka, lodówka z zamrażarką). Duża ilość miejsca roboczego oraz szafek do przechowywania. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, pralkę, umywalkę z szafką oraz WC.W sypialni znajduje się duże łóżko z pojemnikiem na pościel oraz komoda z szufladami. Cena najmu to 2250zł miesięcznie, dodatkowo płatny czynsz administracyjny ok. 238zł/mc zawierający zaliczkę na wodę zimną (3 m3); kanalizację, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnych budynku, dodatkowo płatny SEC (ogrzewanie i podgrzanie wody, rozliczane co miesiąc) oraz prąd (rozliczany co 2 miesiące). Wymagana kaucja zwrotna.Mieszkanie ciepłe i słoneczne, idealne dla singla lub pary ceniących komfort i estetykę. Gotowe do wydania.Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego przed budynkiem. Zapraszamy na prezentację - klucze w biurze.Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy. Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania .

Property type

apartment

Rooms

2

Size

43 m²

Price

2250 zł

Price per m²

52 zł

Map

The listing is located at Punkt widokowy przy ul.Małe Błonia, Motylkowa, 71-779 Szczecin, Poland

Loading map