1 room apartment of 49m² in Warsaw

Stoma, Targowa 46, 03-728 Warsaw, Poland

2484 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Targowa Apt. 30 SuperApart

Apartament z 1 sypialnią na warszawskiej Pradze. Apartament na warszawskiej Pradze, w pobliżu Dworzec Wileński i druga linia metra M2, w okolicy liczne lokalne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Apartament przystosowany dla 6 osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt, zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 3 piętrze. — SALON: Wygodna rozkładana sofa, podwójne łóżko, telewizor, stół + krzesła, biurko. — SYPIALNIA: Wygodne łóżko, szafa. —KUCHNIA: Lodówka, płyta gazowa, pralka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, podstawowa zastawa stołowa, czajnik elektryczny, komplet garnków, patelnia, sztućce. — ŁAZIENKA: Prysznic, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów oraz ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. — MULTIMEDIA: Telewizja, Internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. Rezerwując nasz apartament Państwo akceptujecie nasz regulamin. SuperApart sp. z . W POBLIŻU: • Dworzec Wileński • linia metra M2

Property type

apartment

Rooms

1

Size

49 m²

Price

2484 €

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

51 €

Map

The listing is located at Stoma, Targowa 46, 03-728 Warsaw, Poland

Loading map