Listed 6 days ago

3 rooms apartment of 70m² in Krakow

Bajeczna 2, 31-566 Krakow, Poland

4290 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Mieszkanie o powierzchni znajduje się na 5 piętrze, 6 piętrowego apartamentowca i składa się z: Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Zlokalizowana w najmodniejszej dzielnicy Krakowa - Grzegórzkach - inwestycja cieszy się nieustannie ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących mieszkania w cichej okolicy w centrum miasta. Położona przy Bulwarach Wiślanych w zielonej okolicy gwarantuje ciszę, spokój oraz atrakcyjne tereny rekreacyjne dla mieszkańców. Spacerem wzdłuż Wisły można w ciągu kilkunastu minut znaleźć się na zabytkowym Kazimierzu czy przeżywającym renesans Podgórzu. Po drugiej stronie rzeki czeka industrialne Zabłocie z wieloma restauracjami, kawiarniami i muzem sztuki współczesnej - MOCAK. Również na Stare Miasto można dostać się spacerem lub przejeżdżając 4 przystanki komunikacją miejską. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana i pozwala szybko dotrzeć w każdy rejon Krakowa. Kompleks charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia wewnątrz budynków. Cały teren jest monitorowany i pełen zieleni. W pobliżu wiele sklepów, punktów usługowych, placówek medycznych, siłownia, kino, niedaleko centrum handlowe Galeria Kazimierz, M1 oraz Plaza,. Blisko znajdują się również przedszkola oraz szkoła podstawowa. Istnieje także możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 300 PLN ​ Zapraszamy do

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

4290 zł

Price per m²

61 zł

Map

The listing is located at Bajeczna 2, 31-566 Krakow, Poland

Loading map