Listed today
Sushi Soul, Fort Piłsudskiego 1, 02-704 Warsaw, Poland
16 000 zł / month
Wyjątkowy apartament z tarasem w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie - Forcie Cze. Nieruchomość o powierzchni 90 m2 usytuowana jest na 1. piętrze luksusowego budynku na terenie zabytkowego fortu Czerniaków. Apartament jest kompletnie wyposażony i umeblowany - gotowy do zamieszkania. Wysokość wnętrz 3m. Piękne, panoramiczne przeszklenia na całej ścianie apartamentu. Apartament składa się z: * salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras * dwóch sypialni * garderoby * dwóch łazienek. Apartament został wykończony najwyższej jakości materiałami i wyposażony w eleganckie meble oraz sprzęt AGD. Fort CZE to absolutnie niepowtarzalna i prekursorka inwestycja otoczona fosą będąca doskonałym połączeniem prestiżu z duchem historii. Obiekt powstał przy ulicy Ludwika Idzikowskiego na bazie zrewitalizowanego Fortu CZE Czerniaków im. Legionów Piłsudskiego. Łatwy i szybki dojazd do Centrum Miasta (ok 10min) oraz liczne przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości. Alona Kuzmychenko e-
Wyjątkowy apartament z tarasem w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie - Forcie Cze. Nieruchomość o powierzchni 90 m2 usytuowana jest na 1. piętrze luksusowego budynku na terenie zabytkowego fortu Czerniaków. Apartament jest kompletnie wyposażony i umeblowany - gotowy do zamieszkania. Wysokość wnętrz 3m. Piękne, panoramiczne przeszklenia na całej ścianie apartamentu. Apartament składa się z: * salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras * dwóch sypialni * garderoby * dwóch łazienek. Apartament został wykończony najwyższej jakości materiałami i wyposażony w eleganckie meble oraz sprzęt AGD.
Fort CZE to absolutnie niepowtarzalna i prekursorka inwestycja otoczona fosą będąca doskonałym połączeniem prestiżu z duchem historii. Obiekt powstał przy ulicy Ludwika Idzikowskiego na bazie zrewitalizowanego Fortu CZE Czerniaków im. Legionów Piłsudskiego. Łatwy i szybki dojazd do Centrum Miasta (ok 10min) oraz liczne przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości. Alona Kuzmychenko e-
Property type
apartment
Rooms
3
Size
90 m²
Price
16 000 zł
Price per m²
178 zł
The listing is located at Sushi Soul, Fort Piłsudskiego 1, 02-704 Warsaw, Poland
Loading map