Listed today

3 rooms apartment of 135m² in Warsaw

Wielicka 27C, 02-657 Warsaw, Poland

12 450 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Oferujemy wyjątkowy apartament po generalnym remoncie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Mokotowie. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem, komfortem oraz przestronnością, co sprawia, że jest doskonałym wyborem zarówno dla menedżerów korporacyjnych, pracowników ambasad, jak i rodzin poszukujących wysokiej jakości mieszkania w stolicy. Szczegóły nieruchomości: We offer a unique, completely renovated apartment located in one of Warsaw's most prestigious districts – Mokotów. The property boasts modern finishes, comfort, and spaciousness, making it an excellent choice for corporate executives, embassy employees, and families seeking high-quality housing in the capital. Property details: ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ PREZENTACJE ONLINE ORAZ WIDEO Organizujemy zdalne wizyty za pośrednictwem popularnych komunikatorów oraz posiadamy wiele filmów naszych nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Jako profesjonalna Agencja Nieruchomości pobieramy prowizję w przypadku zawarcia umowy najmu lub sprzedaży. W przypadku zgłoszenia telefonicznego lub wiadomości przetwarzamy dane osobowe zgodnie z RODO w celu przedstawienia oferty. Administratorem danych osobowych jest Prestige Real Estate sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Ludnej 2. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie do modyfikacji danych lub wycofania zgody. PRESTIGE REAL ESTATE - WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY i SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PREMIUM Nasze specjalizacje: mieszkania na wynajem i sprzedaż w Warszawie, luksusowe domy na sprzedaż i wynajem, nieruchomości dla firm i ambasad, obsługa ekspatów, sprzedaż luksusowych nieruchomości Premium. Więcej szczegółów oraz ofert naszej stronie internetowej _______ English: WE ORGANIZE ONLINE AND VIDEO PRESENTATIONS Ask about a remote visit. The content of this announcement does not constitute an offer within the meaning of the Civil Code. As a professional Real Estate Agency, we charge a commission. In the case of

Property type

apartment

Rooms

3

Size

135 m²

Price

12 450 zł

Price per m²

92 zł

Map

The listing is located at Wielicka 27C, 02-657 Warsaw, Poland

Loading map