Listed 5 days ago

3 rooms apartment of 82m² in Warsaw

Aleja Rzeczypospolitej 4, 02-972 Warsaw, Poland

9900 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem apartament w sercu Wilanowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i dostępne do zamieszkania od końca Apartament położony jest w doskonale skomunikowanej okolicy, w niewielkiej odległości od przystanków autobusowych i tramwajowych, dlatego dojazd do Metra Wilanowska lub centrum Warszawy nie stanowi problemu. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowca znajdują się liczne oraz prywatny . To idealne miejsce dla osób ceniących sport. Duża ilość , oraz zaspokoją wymagania każdego miłośnika aktywności fizycznej, a stale rozwijająca się infrastruktura spełnia oczekiwania nawet mocno wymagających mieszkańców. Nieopodal Błoni Wilanowskich znajduje się kilka ciekawych punktów rekreacyjnych, tj. Pałac Wilanowski, Park rozrywki w Powsinie, pole golfowe na Zawadach oraz tężnie solankowe w Konstancinie. Kuchnia została zaprojektowana i wykonana przez firmę RUST. Glazura w łazienkach projektu Macieja Zień, firany projekt i wykonanie Eurofirany, kolekcja Ewy Minge oraz Pierre Cardin. Na podłodze ułożono gres hiszpański w sypialni wykładzina Komfort. Apartament jest klimatyzowany. Salon z otwarta kuchnią i jadalnią 33,8 m2 Hol 14 m2 Sypialnia główna 13 m2 Sypialnia 11 m2 Łazienka 6,5 m2 Łazienka z prysznicem 3,7 m2 Loggia 5,8 m2 Dostępne jest na platformie w garażu podziemnym. Budynek jest cichy w spokojnej okolicy, z ochrona 24/H. W przestrzeni pomiędzy budynkami zaprojektowano pasy zieleni z placem zabaw dla najmłodszych. Preferencje dotyczące najemcy: osoba dbająca o porządek, bez zwierząt. W cenie bezprzewodowy Internet. Umowa minimum na 12 miesięcy. Do czynsz najmu należy doliczyć czynsz administracyjny ok. 1.100 zł, zużycie energii elektrycznej oraz zużycie mediów powyżej zaliczek. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

82 m²

Price

9900 zł

Price per m²

121 zł

Map

The listing is located at Aleja Rzeczypospolitej 4, 02-972 Warsaw, Poland

Loading map