Listed today

3 rooms apartment of 62m² in Warsaw

Prosta 69C, 00-838 Warsaw, Poland

9990 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, 3-pokojowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Prostej 69C, w inwestycji Towarowa Towers. Mieszkanie jest dostępne od i czeka na swojego lokatora. Powierzchnia: 62 m² Piętro: 15 Mieszkanie składa się z: - Przestronnej kuchni połączonej z salonem z pięknym widokiem na centrum miasta. Salon wyposażony w rozkładaną sofę, duży stół jadalniany z czterema krzesłami, telewizor 65 cali, kuchenkę mikrofalową, zastawę stołową oraz wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne. - Głównej sypialni z łóżkiem o szerokości 180 cm. - Drugiej sypialni, która może zostać umeblowana zgodnie z preferencjami najemcy. - Łazienki z prysznicem. - Wygodnego przedpokoju. W każdej z trzech głównych przestrzeni mieszkania - salonie oraz obu sypialniach - zainstalowana jest klimatyzacja, zapewniająca komfort przez cały rok. - Nowoczesna siłownia dostępna wyłącznie dla mieszkańców. - Sala konferencyjna do dyspozycji lokatorów - idealna do pracy zdalnej czy spotkań biznesowych. - Recepcja oraz całodobowa ochrona, zapewniające komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Towarowa Towers to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w sercu Warszawy, w dzielnicy Wola. Bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz licznych przystanków tramwajowych i autobusowych zapewnia doskonałą komunikację z całym miastem. W okolicy znajdują się liczne biurowce, restauracje, kawiarnie, sklepy, centra handlowe (Browary Warszawskie, Fabryka Norblina, Złote Tarasy) oraz punkty usługowe. Bliskość terenów zielonych sprzyja codziennemu wypoczynkowi i rekreacji. To idealna propozycja dla osób ceniących prestiż, komfort oraz dostęp do wszystkich atutów miejskiego życia. - Czynsz najmu: 9990 zł. + czynsz w wysokości 2100 zł. Do tego dochodzą koszty za zużytą energię elektryczną 400 zł - Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 700 zł - Kaucja: 13190 zł. Numer oferty: 501421 Zapraszamy do

Property type

apartment

Rooms

3

Size

62 m²

Price

9990 zł

Price per m²

161 zł

Map

The listing is located at Prosta 69C, 00-838 Warsaw, Poland

Loading map