3 rooms apartment of 70m² in Wrocław

Bolesława Drobnera 7, 50-257 Wrocław, Poland

6450 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 70 m², usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę, recepcję oraz dostęp do siłowni. Już za dwa miesiące otwarta zostanie strefa spa. Wnętrze apartamentu wyróżnia się starannym wykończeniem i wysokiej jakości materiałami. Wszystkie meble zostały wykonane na zamówienie, tworząc harmonijną i funkcjonalną przestrzeń. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, nowoczesny design i komfortowe warunki do życia. Układ mieszkania: •Salon z dużymi oknami •Nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia •Dwie przestronne i komfortowe sypialnie •Łazienka Atuty mieszkania: •Cotygodniowy serwis sprzątający oraz usługi concierge •Całodobowa recepcja dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa •Doskonała lokalizacja w prestiżowej okolicy •Stylowe, designerskie meble wykonane na zamówienie •Pierwszy najem Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji, tuż przy Rynku, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, restauracji, kawiarni, sklepów, teatrów i wielu innych atrakcji. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w zasięgu ręki. Opłaty eksploatacyjne wynoszą 1650 zł i obejmuje opłatę administracyjną, wszystkie koszty eksploatacyjne, internet oraz dodatkowe udogodnienia wymienione powyżej. Serdecznie zapraszam na prezentację. Chętnie udzielę wszelkich informacji telefonicznie. Обслуга клиента в языке русском и украинском!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

6450 zł

Price per m²

92 zł

Map

The listing is located at Bolesława Drobnera 7, 50-257 Wrocław, Poland

Loading map