3 rooms apartment of 105m² in Warsaw

Wincentego Rzymowskiego, 02-683 Warsaw, Poland

5500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub do wykorzystania jako biuro o pok. ok. 105 m2. Zlokalizowane na Mokotowie biznesowym. Lokal biurowo-usługowy usytuowany jest na parterze 4-piętrowego budynku z pięknym widokiem na zieleń. Budynek oddany do użytku w 2000 r. wyposażony w portiernię i windę. Ekspozycja okien od strony południowo-zachodniej. Mieszkanie eleganckie i przestrzenne. Bardzo dobrze rozmieszczone oświetlenie. - Salonu wraz z kuchnią, - Sypialni nr 1, - Gabinetu / Sypialni nr 2, - Garderoby, - Łazienki z wanną oraz WC, - Łazienki z kabiną prysznicową i WC, - Pomieszczenia gospodarczego, tuż przy wejściu, - Holu - o pow. 11,90 m2 - Dwa balkony - Miejsce postojowe w parkingu podziemnym (poziom -1) w cenie najmu - Stolarka okienna i drzwi - z drewna. Podłogi - deska barlinecka i terakota. Centralne ogrzewane wyposażone w regulatory temperatury umożliwiające precyzyjną regulację temperatury pomieszczenia. - Stylowa kuchnia w pełni umeblowana, lodówka, zmywarka, okap, doświetlenie w podsufitkach. Płyta indukcyjna i piekarnik. Połączona szerokim przejściem z salonem i drugim przejściem z korytarzem. - Doskonały punkt komunikacyjny: dużo zielni oraz pełne zaplecze usługowo-handlowe: dużo sklepów (Biedronka, Żabka, warzywniak), kawiarnie, restauracje, poczta, salony kosmetyczne i fryzjerskie, bankomat, pralnia, dentysta, weterynarz oraz placówki edukacyjne: szkoły i przedszkola. - Centrum handlowe Westfield Mokotów w odległości kilku minut spacerem. - Czynsz najmu: - Czynsz administracyjny: - Opłata za wynajem miejsca postojowego: w cenie najmu - Kaucja zwrotna: * * * * * * * * * * Małgorzata Jasiak Sprawdzone Nieruchomości PL :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-u) ::

Property type

apartment

Rooms

3

Size

105 m²

Price

5500 zł

Price per m²

52 zł

Map

The listing is located at Wincentego Rzymowskiego, 02-683 Warsaw, Poland

Loading map