3 rooms apartment of 61m² in Warsaw

Marvipol Development, Prosta 32, 00-838 Warsaw, Poland

8490 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

, funkcjonalny układ i lokalizacja to najważniejsze atuty apartamentu o powierzchni 61,55 m2, usytuowanego na 10. piętrze inwestycji T Mieszkanie zostało Salon z otwartą kuchnią tworzy przestrzeń do pracy i odpoczynku, obok znajduje się sypialnia główna oraz dodatkowy pokój, który może pełnić rolę gabinetu lub pokoju dziecięcego. Program uzupełniają łazienka, oddzielna toaleta oraz balkon z widokiem na centrum miasta. Apartament wyposażono w aluminiową stolarkę okienną, klimatyzację oraz starannie dobrane materiały wykończeniowe, panele i płytki o podwyższonym standardzie. sprzyjające komfortowi najemców: to dziś jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc w Warszawie z idealnym . W sąsiedztwie znajdują się , modne restauracje, kawiarnie i przestrzenie kulturalne, a także biurowce i centra biznesowe. Propozycja dla osób aktywnych , functional layout and location are the most important advantages of the apartment with an area of 61.55 m2, located on the 10th floor of the T The apartment was The living room with an open kitchen creates a space for work and relaxation, next to which is the master bedroom and an additional room that can serve as an office or children's room. A bathroom, a separate toilet, and a balcony overlooking the city center complete the space. The apartment is equipped with aluminum window joinery, air conditioning and carefully selected finishing materials, panels and tiles of a higher standard. that enhance tenant comfort: is today one of the most dynamically developing places in Warsaw with ideal . In the vicinity there is , fashionable restaurants, cafes and cultural spaces, as well as office buildings and business centers. A proposition for active people Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)

Property type

apartment

Rooms

3

Size

61 m²

Price

8490 zł

Price per m²

139 zł

Map

The listing is located at Marvipol Development, Prosta 32, 00-838 Warsaw, Poland

Loading map