Listed 4 days ago

1 room apartment of 32m² in Wrocław

Suwalska 12a, 54-104 Wrocław, Poland

2100 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Urocza kawalerka, duży balkon, aneks, całość 2600zł Wrocław, Maślice

#####KONTAKT AGATA MROŻEK ##### SZANOWNI PAŃSTWO BIURO POBIERA PROWIZJĘ OD NAJEMCY. LOKALIZACJA FABRYCZNA/MAŚLICE, UL. SUWALSKA ZAMKNIĘTE OSIEDLE! Polecam Państwu do najmu mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie położone na Ip/IIIp o powierzchni całkowitej razem z komórką lokatorską 32,61 m2, komórka o pow. 4,02 m2 plus duża loggia z widokiem na zieleń w budynku z 2016r. Duże okna z roletami zewnętrznymi. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem na loggię, na podłodze panele, wystawa okien wsch, duże przeszklenia. Aneks z meblami kuchennymi i z potrzebnym sprzętem AGD (brak zmywarki). Łazienka z wanną razem z w-c w kaflach. Przedpokój z szafą w zabudowie. Czynsz najmu 2100 zł plus wszystkich opłat 500 zł (czynsz do Zarządcy, woda, ogrzewanie, wywóz nieczystości, fr, prąd), razem opłaty miesięczne 2600 zł. Kaucja 2600 zł. LOKAL WOLNY, KLUCZE W BIURZE Dobra infrastruktura, w pobliżu żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy. Polecam gorąco i zapraszam na prezentację. Wszystkich dodatkowych informacji chętnie udzielę telefonicznie. Więcej ofert na stronie; Zawsze dążymy aby informacje o oferowanych przez nas nieruchomościach były jak najbardziej rzetelne. Jednak niekiedy, z przyczyn od nas niezależnych ich weryfikacja nie jest możliwa. Informacje dotyczące oferty zostały sporządzone na podstawie oświadczenia wobec czego prosimy Państwa o traktowanie ich orientacyjnie. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. Zdjęcia i opis zawarty w niniejszej ofercie jest własnością biura AGATA MROŻEK NIERUCHOMOŚCI, kopiowanie, powielanie, przetwarzanie zarówno w całości jak i w części bez zgody jest zabronione. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Property type

apartment

Rooms

1

Size

32 m²

Price

2100 zł

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

66 zł

Map

The listing is located at Suwalska 12a, 54-104 Wrocław, Poland

Loading map