3 rooms apartment of 59m² in Warsaw

02-533 Warsaw, Poland

5100 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów,

Komfortowy apartament w eleganckiej Rezydencji na Górnym Mokotowie blisko metra Wierzbno. Budynek z recepcją. Reprezentacyjny hol wejściowy. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym . Do salonu przylega taras z widokiem na patio, zieleń i starodrzew. Dwie sypialnie : 14 i 12 m2 lub sypialnia i gabinet. Elegancka łazienka z prysznicem. W holu szafy wnękowe. Mieszkanie nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie w pełni umeblowane i wyposażone Na podłodze dąb bielony, w kuchni gres. Apartament wyposażony w klimatyzację Miejsce parkingowe w garażu podziemnym . Mieszkanie w pełni wyposażone, ciche z super widokiem na zieleń . Lokalizacja : apartament położony na Starym Mokotowie, 70 m do stacji metra Wierzbno, w sąsiedztwie przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy , kawiarnie ,punkty usługowe, w sąsiedztwie część willowa Górnego Mokotowa z historycznymi willami, dużo zieleni. Czynsz najmu 5100 plus czynsz administracyjny 900 zł Razem 6000 zł plus media plus energia i internet

Property type

apartment

Rooms

3

Size

59 m²

Price

5100 zł

Price per m²

86 zł

Map

The listing is located at 02-533 Warsaw, Poland

Loading map