3 rooms apartment of 90m² in Warsaw

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

5240 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

warszawa

Do wynajęcia bezpośrednio przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m² położone w cichej, zielonej okolicy przy ul. Kordeckiego . Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku z lat 90., na 2. piętrze (bez windy). Do dyspozycji mieszkańców zielony ogródek. Układ mieszkania: - przestronny salon z kącikiem biurowym i telewizorem, połączony z otwartą kuchnią i jadalnią – pełne wyposażenie: zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, mikrofala, ekspres do kawy - sypialnia z szafą wnękową i telewizorem - druga sypialnia z rozkładanym łóżkiem (idealna dla dzieci lub drugiego lokatora) - garderoba z 2 pojemnymi szafami - łazienka z wanną, bidetem i LEDowym oświetleniem - osobne WC z pralką - balkon. Okna wychodzą na dwie strony świata: południowy-zachód i północny-wschód. Lokalizacja: W pobliżu: CH Promenada, Lidl, Biedronka, Bazar Szembeka, liczne sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola i parki. Bardzo dobra komunikacja – przystanki tramwajowe i autobusowe kilka kroków od budynku. Koszty: Czynsz: 1245 zł / tydzień Minimalny okres najmu: 1 rok Opłaty eksploatacyjne: 522 zł / miesiąc Media: wg zużycia (woda, CO) Kaucja: 7000 zł Opcjonalnie: miejsce postojowe w garażu podziemnym w sąsiednim budynku – 70 zł / tydzień.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

90 m²

Price

5240 zł

Price per m²

58 zł

Map

The listing is located at Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Loading map