2 rooms apartment of 40m² in Warsaw

Bonifraterska 10B, 00-213 Warsaw, Poland

3450 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Warszawa, Śródmieście, Nowe Miasto, Bonifraterska

Opis nieruchomości Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie kilka lat temu, na Nowym Mieście. Dwa niezależne pokoje, przyjemnie urządzone. Oddzielna kuchnia - w pełni umeblowana, wyposażona, łazienka z prysznicem, balkon. Remont mieszkania obejmował - nowe tynki, gładzie, malowanie, cyklinowanie podłóg, wymienione zostały drzwi wejściowe, wewnętrzne oraz szafy. Kwota wynajmu 3450 plus czynsz ok.630 zł / zawiera opłatę za wywóz śmieci oraz zaliczki na wodę i ogrzewanie /. Dodatkowo opłata za energię elektryczną. Wymagana kaucja. Zapraszam na prezentację. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Warszawy, w pobliżu warszawskiej Starówki i Rynku Nowego Miasta. W okolicy sporo terenów zielonych i atrakcji w tym Multimedialny Park Fontann, Bulwary Wiślane, Ogród Krasińskich, Zamek Królewski i wiele innych. W okolicy liczne ścieżki rowerowe.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

40 m²

Price

3450 zł

Price per m²

86 zł

Map

The listing is located at Bonifraterska 10B, 00-213 Warsaw, Poland

Loading map