5 rooms house of 148m² in Warsaw

Rondo Pułkownika Józefa Kleibera, 05-075 Warsaw, Poland

8500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Warszawa / Wesoła Dom / wynajem

Do wynajmu Komfortowy segment o powierzchni 150 m2, położony na parterze kameralnego budynku w dzielnicy Wesoła osiedle Stara Miłosna. W skład lokalu wchodzi salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, 2 sypialnie, 2 łazienki, pralnia i garderoba. Do lokalu przynależy taras oraz ogródek. Zapraszam na prezentację Ewa Wyganowska tel. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Property type

house

Rooms

5

Size

148 m²

Price

8500 zł

Price per m²

57 zł

Map

The listing is located at Rondo Pułkownika Józefa Kleibera, 05-075 Warsaw, Poland

Loading map