4 rooms house of 129m² in Wieliczka

Winnicka 57G, 32-020 Wieliczka, Poland

7000 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Wynajmę dom 129 m² ul. Winnicka, Wieliczka, Bogucice

Skrajny dom w zabudowie szeregowej, powstałej w 2020r., na ul. Winnickiej w Wieliczce. Możliwość najmu od lutego. 2026r. Na powierzchnię domu składają się: - 4 duże pokoje, - jasna kuchnia, - 2 łazienki, - garderoba, - garaż. Na nieruchomości dodatkowo znajdują się 3 stanowiska postojowe. Dużym atutem oferowanego domu jest panoramiczny widok na Wieliczkę. W standardzie dom klimatyzowany, na całym parterze i w górnej łazience ogrzewanie podłogowe - gazowe. Ponadto dom jest w pełni wyposażony, w m. in.: pralka, zmywarka, płyta elektryczna, telewizor, piekarnik, lodówka, mikrofalówka, wanna, prysznic oraz posiada WiFi. Do domu przynależny jest ogród z wystawą południową o powierzchni ok. 4,5 ara. Ponadto w ogrodzie zainstalowany jest robot koszący. Opłaty dodatkowe w wysokości 230zł, na które składa się czynsz administracyjny oraz internet. Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu przy ul. Winnickiej. W sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Ok. 200m od przystanku Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej "Wieliczka Bogucice". Dogodny wyjazd na Kraków - 5 minut do węzła autostrady A4.

Property type

house

Rooms

4

Size

129 m²

Price

7000 zł

Price per m²

54 zł

Map

The listing is located at Winnicka 57G, 32-020 Wieliczka, Poland

Loading map