Listed yesterday

3 rooms apartment of 47m² in Poznan

35H, 61-699 Poznan, Poland

2490 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Wynajmę mieszkanie 47,30 m² Poznań, Wichrowe Wzgórze

Przytulne 3 pokoje z osobną kuchnią i widokiem na park. Wichrowe Wzgórze.Super lokalizacja Szukasz mieszkania, które łączy spokój z bliskością centrum Oferuję na wynajem jasne, dwustronne wschód-zachód mieszkanie o powierzchni idealnej dla rodziny lub pary - osób pracujących, ceniących sobie prywatność i komfort. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w niskim bloku na os. Wichrowe Wzgórze tuż przy parku, z dala od hałasu ulicznego. Dlaczego warto tu zamieszkać Przestrzeń i widok - z okien rozpościera się widok na zieleń i otwartą przestrzeń. To idealne miejsce, by odpocząć po pracy. Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje 16, 12 i 9 m² dają swobodę aranżacji jako sypialnie, pokoje dla dzieci lub cichy gabinet do pracy zdalnej. Pełne wyposażenie: mieszkanie jest po remoncie i gotowe do wprowadzenia. Znajdziesz tu n. dużą zmywarkę, pralkę, dwa telewizory,internetowy dostęp oraz pojemne szafy w każdym pokoju. Wszystko pod ręką: sklepy: Biedronka, Kaufland, centra handlowe Pestka, Plaza oraz szkoły i przedszkola są w zasięgu krótkiego spaceru. Także duży plac zabaw. Relaks i sport, tuż obok park, ścieżki rowerowe, siłownia zewnętrzna oraz dwie kryte pływalnie. W skład mieszkania wchodzą: 3 osobne, nieprzechodnie pokoje, oddzielna, jasna kuchnia (z pełnym AGD), łazienka z wanną i wc przedpokój, balkon oraz przynależna piwnica. Lokalizacja i komunikacja Doskonałe połączenie z każdą częścią miasta przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu zapewniają dojazd do centrum w zaledwie 12-15 minut. Dla zmotoryzowanych 1-2 minuty pieszo do dwóch parkingów strzeżonych. Koszty czynsz najmu: 2490 zł czynsz administracyjny: 880 - 930 zł zależnie od liczby osób 2-4 prąd i gaz: według zużycia ,niskie rachunki łącznie ok. 180 zł na miesiąc internet i TV: na życzenie, kaucja zwrotna: 4500 zł. Ważne informacje: forma umowy najem okazjonalny, długoterminowy koszt notariusza po stronie właścicieli dostępność od zaraz Zapraszam na prezentację Katarzyna

Property type

apartment

Rooms

3

Size

47 m²

Price

2490 zł

Price per m²

53 zł

Map

The listing is located at 35H, 61-699 Poznan, Poland

Loading map