2 rooms apartment of 48m² in Warsaw

Rossmann, Eugeniusza Romera 10, 02-780 Warsaw, Poland

3450 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu m2 z aneksem kuchennym 48 m² Warszawa, Ursynów

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w pełni umeblowane i wyposażone, Ursynów, ul. Romera 10. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², wykończone w podwyższonym standardzie, położone na 2. piętrze w zadbanym, nowoczesnym budynku z windą, na warszawskim Ursynowie, przy ul. Romera 10. Mieszkanie jest jasne, czyste i w pełni umeblowane oraz wyposażone, gotowe do wprowadzenia się. Składa się z przytulnej sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Kuchnia została kompleksowo wyposażona w niezbędne sprzęty i akcesoria. W łazience znajduje się wanna z funkcją prysznica oraz pralka. Dużym atutem mieszkania jest przestronny balkon, wyposażony w meble wypoczynkowe, idealny do relaksu. Wnętrze jest dobrze doświetlone dzięki dużym oknom. Budynek posiada estetyczne, zadbane części wspólne oraz windę. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Nieruchomość położona jest w spokojnej, a jednocześnie bardzo funkcjonalnej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: - liczne sklepy, punkty gastronomiczne i usługi - bliskość komunikacji miejskiej - przystanki autobusowe w odległości kilku minut pieszo, szybki dojazd do stacji metra Stokłosy (ok. 20 minut spacerem lub kilka minut autobusem) Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych oraz infrastruktury rekreacyjnej Ursynowa. Opłaty: - czynsz najmu: 3450 PLN - czynsz administracyjny: 880 PLN - miejsce postojowe 150 pln - energia elektryczna według zużycia - kaucja: 4330 PLN Warunki najmu: - najem okazjonalny - umowa zawierana na minimum 12 miesięcy - oferta skierowana do osób posługujących się językiem polskim - oferta dla osób bez dzieci - możliwość zamieszkania ze zwierzętami będzie rozpatrywana indywidualnie Zapraszam serdecznie na prezentację. Możliwość negocjacji ceny.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

48 m²

Price

3450 zł

Price per m²

72 zł

Map

The listing is located at Rossmann, Eugeniusza Romera 10, 02-780 Warsaw, Poland

Loading map