3 rooms apartment of 62m² in Warsaw

Nowogrodzka, 00-698 Warsaw, Poland

7800 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Wynajmę mieszkanie w bloku mieszkalnym m3 z kuchnią z oknem 62,90 m² Warszawa, Śródmieście

Avenue Estate prezentuje przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 63 m² w samym sercu warszawskiego Śródmieścia ciche mimo centralnej lokalizacji, w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania. ATUTY Doskonała lokalizacja Złote Tarasy i metro Centrum w zasięgu krótkiego spaceru Ciche mieszkanie mimo położenia w centrum miasta Klimatyzacja W pełni wyposażona kuchnia zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza Miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie najmu Balkon NIERUCHOMOŚĆ Avenue Estate prezentuje mieszkanie o powierzchni 63 m² usytuowane na 1. piętrze budynku z 1995 roku przy ul. Nowogrodzkiej. Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3,9 m². Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone kuchnia posiada zmywarkę, piekarnik oraz elektryczną płytę grzewczą. Na wyposażeniu znajdują się również pralka, nowoczesny telewizor 55" oraz pozostałe urządzenia AGD. Jedna z sypialni może pełnić funkcję gabinetu lub biura. ROZKŁAD Salon z aneksem kuchennym Sypialnia I Sypialnia II / gabinet Łazienka z prysznicem Przedpokój Balkon Piwnica 3,9 m² LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest przy ul. Nowogrodzkiej w Śródmieściu zaledwie kilka minut piechotą od Dworca Centralnego i Złotych Tarasów. Bezpośrednie sąsiedztwo kawiarni Corner Cafe, Żabki oraz licznych restauracji i lokali usługowych sprawia, że codzienne życie jest tu wyjątkowo wygodne. W pieszym zasięgu: 2 min kawiarnia Corner Cafe i Żabka 5 min Złote Tarasy 5 min Dworzec Centralny 5 min stacja metra Centrum W pobliżu tramwaje, autobusy, kolejka WKD DODATKOWE INFORMACJE Czynsz administracyjny: 1 200 zł/miesiąc Kaucja: 7 800 zł (jednomiesięczna) Miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie Koszty mediów ponosi najemca Z przyjemnością zaprezentuję Państwu tę nieruchomość zapraszam do

Property type

apartment

Rooms

3

Size

62 m²

Price

7800 zł

Price per m²

126 zł

Map

The listing is located at Nowogrodzka, 00-698 Warsaw, Poland

Loading map