mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 140 m² w mieście Warszawa

Poland

14 900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

140 m2 | 3 sypialnie | umeblowane | GRZYBOWSKA

Grzybowska | całkowicie umeblowany | Luksusowy Penthouse z 3 sypialniami Home One prezentuje luksusowy, przestronny i niezwykle jasny apartament z widokiem na panoramę miasta. Prezentowany apartament wyróżnia : -komfortowy salon z otwartą kuchnią i jadalnią -sypialnia z prywatną przeszkloną łazienką z wanną -2 sypialnia z łazienką, -gabinet o wielkości sypialni -garderoba -toaleta gościnna -taras -klimatyzacja Nieruchomość zlokalizowana w zachodniej części śródmieścia Warszawy przy ul. Grzybowskiej w jednym z najszybciej rozwijających się obszarów miasta. Budynek klasy Premium dla wielu uznawany za najlepszą rezydencję na ulicy Grzybowskiej W bliskiej odległości znajdują się między innymi: Pałac Kultury i Nauki, Złote Tarasy, Dworzec Centralny i Ogród Saski.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

140 m²

Cena

14 900 zł

Cena za m²

106 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 120.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 120 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

11 950 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 120 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

11 950 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 104.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 104 m²

Różana, 02-569 Warsaw, Poland

11 950 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy