Dodano dzisiaj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m² w mieście Olsztyn

Kanarkowa 49, 11-041 Olsztyn, Poland

1900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

2 pok. Kanarkowa, Gutkowo, zwierzęta mile widziane

na wynajem 2‑pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. kanarkowej w olsztynie (dzielnica gutkowo).lokalizacjagutkowo to jedna z najbardziej zielonych części olsztyna - pierwotnie wieś, dziś dzielnica charakteryzująca się niską zabudową jednorodzinną, dużą ilością zieleni i licznymi terenami rekreacyjnymi. w pobliżu znajdują się jeziora ukiel, tyrsko i redykajny oraz malownicze ścieżki spacerowe i rowerowe. mieszkańcy mają pod ręką udogodnienia takie jak szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy (n. biedronka i aldi), stacja paliw oraz przystanki autobusowe i udynekkameralny, niski budynek położony wśród zieleni. w budynku znajduje się zaledwie kilka mieszkań, co gwarantuje spokój i prywatność. do lokalu przynależy własny, ogrodzony ogródek - idealny na relaks i wypoczynek na świeżym powietrzu. budynek utrzymany jest w dobrym stanie ieszkanielokal o powierzchni około 45 m² mieści się na pierwszym piętrze. składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i w pełni umeblowane; z salonu jest wyjście na balkon. mieszkanie zostało urządzone w funkcjonalny sposób, a duży ogródek stanowi dodatkową przestrzeń do arunki najmuczynsz najmu: 1900 zł miesiępłaty eksploatacyjne: około 700 zł miesięcznie (media, administracja), co daje łącznie 2600 zł.kaucja zwrotna: 2000 zł.mieszkanie jest wolne od zaraz. preferowany najem dłominik jasińskid.-lprzedstawione informacje mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

45 m²

Cena

1900 zł

Cena za m²

42 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kanarkowa 49, 11-041 Olsztyn, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Olsztyn

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33 m²

Sokola 8, 11-041 Olsztyn, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34 m²

Generała Stefana Grota-Roweckiego 31, 10-693 Olsztyn, Poland

1600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34 m²

Edwarda Mroza 17, 10-695 Olsztyn, Poland

1600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (45.0 m²) do wynajęcia w mieście Olsztyn (Kanarkowa 49, 11-041 Olsztyn, Poland) – rentola.pl