mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m² w mieście Warszawa

Jana Miklaszewskiego 6, 02-776 Warsaw, Poland

3235 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

2 pokoje blisko metra - Dla pary / singla Warszawa, Ursynów

Komfortowe i przytulne w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, znajduje się w doskonałej lokalizacji na Ursynowie. Idealne dla singla lub pary ceniącej bliskość natury, jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Powierzchnia mieszkania wynosi 50 m2 i znajduje się na 9 piętrze nowoczesnego budynku (fajny widok na panoramę Ursynowa). Jest nowoczesne, przestronne, urządzone w ciepłych kolorach. Jasne i przytulne mieszkanie z południowo-zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrze jest pełne naturalnego światła. WARUNKI WYNAJMU czynsz najmu: 3235 z miesięcznie + czynsz administracyjny: 1115 zł miesięcznie media wg zużycia - rozliczenie półroczne umowa na czas określony na minimum 12 miesięcy małe zwierzęta są akceptowane LOKALIZACJA Doskonała lokalizacja z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej części Ursynowa, w pobliżu stacji metra Imielin (5 minut pieszo). Ta popularna dzielnica oferuje pełną infrastrukturę: sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne. Bliskość zielonych przestrzeni ( Las kabacki, Powsin) i doskonałe połączenia komunikacyjne sprawiają, że jest to miejsce idealne do życia. DODATKOWE INFORMACJE W cenie najmu możliwość korzystania z miejsca parkingowego na poziomie -1 Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

50 m²

Cena

3235 zł

Cena za m²

65 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Jana Miklaszewskiego 6, 02-776 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 19.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 19 m²

Juliusza Słowackiego 108, 01-690 Warsaw, Poland

2590 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 19 m²

Krzemieniecka, 01-695 Warsaw, Poland

2590 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Stefana Banacha, 02-101 Warsaw, Poland

2590 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy