mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61 m² w mieście Warszawa

Posmak Natury, Zygmunta Słomińskiego 5, 00-195 Warsaw, Poland

3600 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

2 pokoje | Metro | Widok | Garaż | 61 m²

Nowoczesny apartament 2-pokojowy | Metro Dworzec Gdański | Loggia| Miejsce postojowe| Widok na panoramę Warszawy Na wynajem elegancki, świeżo wykończony apartament o powierzchni 61 m², zlokalizowany tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie łączy nowoczesny design z funkcjonalnym układem oraz oferuje spektakularny widok na panoramę Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, ciszę oraz świetną komunikację z centrum miasta. Mieszkanie jest ciche i gotowe do wprowadzenia. UKŁAD I STANDARD: Apartament został w pełni umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie: Salon – przestronny i jasny, z wyjściem na dużą, przeszkloną loggię z widokiem na centrum Warszawy Sypialnia – wyposażona w pojemną szafę oraz nowy, wygodny materac Kuchnia – nowoczesna, w pełni wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, płyta, piekarnik, okap) Łazienka – stylowa, z wanną i prysznicem Przedpokój – z funkcjonalną zabudową i szafą wnękową BUDYNEK: reprezentacyjna recepcja / portiernia całodobowa ochrona monitoring teren zamknięty LOKALIZACJA: Metro Dworzec Gdański – bezpośrednio przy budynku szybki dojazd do centrum (ok. 5 minut) ok. 300 m do centrum handlowego Arkadia w pobliżu liczne parki, tereny spacerowe, basen oraz korty tenisowe blisko Starego i Nowego Miasta bogata infrastruktura: sklepy, restauracje, kawiarnie, usługi WARUNKI NAJMU: czynsz najmu: 3 600 PLN czynsz administracyjny: 1 100 PLN media: ok. 500 PLN miejsce postojowe w garażu podziemnym: 350 PLN / miesiąc (opcjonalnie) kaucja: 4 700 PLN Zachęcam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

61 m²

Cena

3600 zł

Cena za m²

59 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Posmak Natury, Zygmunta Słomińskiego 5, 00-195 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m²

Trakt Nadwiślański, 03-188 Warsaw, Poland

2880 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Rossmann, Ludwika Rydygiera 18, 01-793 Warsaw, Poland

2880 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

Przy Agorze 13B, 01-960 Warsaw, Poland

2890 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (61.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Posmak Natury, Zygmunta Słomińskiego 5, 00-195 Warsaw, Poland) – rentola.pl