mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 29 m² w mieście Białystok

Zwierzyniecka 13, 15-312 Białystok, Poland

1800 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

2 Pokojowe, nowoczesne ul Zwierzyniecka Białystok, Centrum

| Komfortowe, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - ul Zwierzyniecka w Białymstoku, osiedle Tysiąclecia Mieszkanie z klimatyzacją i balkonem Idealne dla młodych. Oferta na wyłączność! Lokalizacja - Osiedle mieszkaniowe o doskonale rozwiniętej infrastrukturze. Blisko apteka, sklep spożywczy, przystanki komunikacji miejskiej. Przed blokiem duży, wygodny parking samochodowy. Blisko tereny spacerowe, park zwierzyniecki. Mieszkanie po kapitalnym remoncie całkowicie urządzone. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz oddzielnej sypialni z wydzieloną dużą garderobą garderobą. Kuchnia wyposażona w pełni z dużą lodówko-zamrażarką i piekarnikiem. Łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie wolne od zaraz Miesięczne opłaty Czynsz najmu 1800 zł Zaliczka na wszystkie koszty eksploatacji oraz czynsz do administracji 600 zł Razem miesięcznie 2400 zł Przy zawarciu umowy wymagana jest kaucja w wysokości 1800 zł zwrotna po zakończonym najmie. Kaucja może być rozłożona na dwie raty. Zapraszamy na prezentację | Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

29 m²

Cena

1800 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Zwierzyniecka 13, 15-312 Białystok, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Białystok

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "ADA", Antoniukowska 21, 15-740 Białystok, Poland

1450 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Żabia 18, 15-448 Białystok, Poland

1450 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m²

Mikołaja Kopernika 2, 15-377 Białystok, Poland

1450 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (29.0 m²) do wynajęcia w mieście Białystok (Zwierzyniecka 13, 15-312 Białystok, Poland) – rentola.pl