dom z 6 pokojami o powierzchni 243 m² w mieście Warszawa

Przyczółkowa, 02-969 Warsaw, Poland

13 500 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

2472 Powsin dom 243 mkw, 6 pokoi | Vezun Property – PRIVATE REAL ESTATE ADVISOR

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 243 mkw, 6 pokoi, działka o pow. 650 mkw, Wilanów Powsin. Lokalizacja Do położony jest w Wilanowie – Powsinie na osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała lokalizacja – do centrum Wilanowa 5 km, Kabaty 5 km. Bezpieczna, cicha okolica. Dom W zabudowie bliźniaczej, z garażem na 2 samochody w bryle budynku, posadowiony na działce o pow. 650 mkw. Dom wybudowany został w 2010 oddany do użytkowania w 2011 roku. Wnętrze nowoczesne, dobrze doświetlone, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na pow. 243 mkw składają się: PARTER: I PIĘTRO: Pokoje prostokątne, ustawne z dużymi oknami bez skosów. W domu znajdują się szafy w zabudowie, meble na wymiar, energooszczędny sprzęt AGD. Na podłogach deska dębowa. Zagospodarowany ogród z automatycznym systemem nawadniającym. Podana cena zawiera pełne umeblowanie. Zapraszamy serdecznie na prezentację nieruchomości.

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

6

Powierzchnia

243 m²

Cena

13 500 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

56 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Przyczółkowa, 02-969 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 7 pokojami o powierzchni 400.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 7 pokojami o powierzchni 400 m²

Jaworowska 7C, 00-766 Warsaw, Poland

10 900 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 200.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 200 m²

Kukiełki 2/4, 02-207 Warsaw, Poland

10 900 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 200 m²

Bitwy Warszawskiej 1920 roku 7, 02-366 Warsaw, Poland

10 900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy