1 pokój o powierzchni 19 m² w mieście Poznań

Gwoźdź, 28 Czerwca 1956 roku 117, 61-567 Poznan, Poland

1040 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 16-07-2026

28 Czerwca 117/5/4

Mieszkanie znajduje się przy ulicy 28 Czerwca 1956 nr 117/ 5 . Składa się z 5 pokoi jednoosobowych . Powierzchnia mieszkania to 103 m2 , posiada jedną łazienkę . W pełni wyposażone . Dobry dojazd do centrum , sklepy w okolicy . Mieszkanie wyposażone jest w: pralka lodówka płyta elektryczna odkurzacz żelazko deska do prasowania Pokój jednoosobowy wyposażony w : tapczan biurko krzesło szafa komoda firanki zasłonki obrazy dodatki Pokój zamykany na klucz. w kuchni znajdują się : duża lodówka kuchenka gazowa z piekarnikiem okap mikrofala a także szafki wiszące, szafki stojące, stół z krzesłami w łazience znajdują się : prysznic toaleta pralka dywanik umywalka lustro Pobieramy jednorazową opłatę rezerwacyjną w wysokości 300 zł netto oraz wymagamy wykupienia ubezpieczenia OC w wysokości 50 zł na rok

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

19 m²

Cena

1040 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

16-07-2026

Umeblowane

Tak

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Gwoźdź, 28 Czerwca 1956 roku 117, 61-567 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.1 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

Osiedle Stare Żegrze 75, 61-249 Poznan, Poland

840 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.03 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

19, 60-681 Poznan, Poland

840 zł / miesiąc

Nowość

1 pokój o powierzchni 16 m²

Hoża 2, 60-591 Poznan, Poland

840 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy