mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 130 m² w mieście Szczecin

University of Szczecin Faculty of Economics, Finance and Management, Adama Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin, Poland

7000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

3- pok mieszkanie na wynajem. Dwa garaże. Pogodno.

oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z 2000r. na powierzchnię 130m2 składają się : - salon - kuchnia - sypialnia - pokój - korytarz - łazienka - wc - pomieszczenie użytkowe do mieszkania przynależą - dwa garaże. ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego kaucja - 14000 zł czynsz - 1100 zł + dodatkowo płaty gaz oraz prąd, mieszkanie dostępne - od zaraz. pełne wyposażenie. cicha, zielona okolica z dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej. bezpośrednie zejście do parku. serdecznie zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

130 m²

Cena

7000 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Garaż

Tak

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem University of Szczecin Faculty of Economics, Finance and Management, Adama Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Szczecin

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 92.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 92 m²

Krakowska 28H, 71-021 Szczecin, Poland

5800 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 92 m²

Południowa 17, 71-015 Szczecin, Poland

5800 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 92 m²

Szczecin Gumieńce, Radomska, 71-003 Szczecin, Poland

5800 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (130.0 m²) do wynajęcia w mieście Szczecin (University of Szczecin Faculty of Economics, Finance and Management, Adama Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin, Poland) – rentola.pl