Dodano 5 dni temu

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 71 m² w mieście Warszawa

Hermes, Sarmacka 20A, 02-972 Warsaw, Poland

5200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

3 pokoje, 71m2, Sarmacka, Miasteczko Wilanów Warszawa

Do wynajęcia przestronne 71-metrowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku przy ul. Sarmackiej 20 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie ciche (po bokach odseparowane od sąsiadów), dwustronne, z 2 loggiami. Umeblowane. W skład mieszkania wchodzą: - duży pokój otwarty na kuchnię, z wyjściem na loggię i przejściem do gabinetu / sypialni - sypialnia / gabinet, z wejściem z dużego pokoju i wyjściem na loggię, - hall / przedpokój z dużą ilością szaf, - duża sypialnia ze sporą garderobą i drugą loggią, - łazienka z wanną i prysznicem, - WC z pralnią / pomieszczeniem gospodarczym. Dodatkowo zaraz przy mieszkaniu duża komórka lokatorska (ok 5m2), gdzie można schować wiele rzeczy, niepotrzebnych na co dzień w mieszkaniu. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 300zł/mies. Wymagany NAJEM OKAZJONALNY oraz 1-miesięczna kaucja. Dodatkowo płatny czynsz ok. 1100zł / mies. i prąd. Media rozliczane będą raz do roku wg realnego zużycia. Polecam i zapraszam do oglądania! Jako Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami pobieramy prowizję. As an Real Estate Agency we charge a commission. Jako Agencja Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami posiadamy ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej. As a Real Estate Agency, we have civil liability insurance. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. This announcement is not a commercial offer in the understanding of Art.66 1 of the Civil Code. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

71 m²

Cena

5200 zł

Cena za m²

73 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Hermes, Sarmacka 20A, 02-972 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60 m²

Wspólna 27A, 00-519 Warsaw, Poland

4185 € / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60 m²

Warszawa Rakowiec, Mikołaja Drygały, 02-388 Warsaw, Poland

4200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70 m²

Edwarda Dembowskiego 2, 02-782 Warsaw, Poland

4200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy