mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 72 m² w mieście Warszawa

La Vinotheque, Białej Floty 4, 02-092 Warsaw, Poland

5500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

3 pokoje | Marina Mokotów ii | umeblowane | garaż ul. Białej Floty, Warszawa

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II przy ul. Białej Floty. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni wyposażonych w łóżka oraz szafy w zabudowie, łazienki z wanną z funkcją prysznica, osobnego WC, dwóch balkonów, które zapewniają dodatkową przestrzeń do relaksu. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęty AGD. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która znacząco podnosi komfort w cieplejsze dni. Atuty lokalizacji: Prestiżowe, zamknięte osiedle z całodobową ochroną Centrum Warszawy - ok.10 min samochodem Bliskość Lotniska Chopina - ok.5 min Galeria Westfield Mokotów - kilka minut Tereny zielone, ścieżki spacerowe i rekreacyjne Pełna infrastruktura w pobliżu (sklepy, restauracje, punkty usługowe) Koszty: czynsz najmu: 5500 zł miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 500 zł czynsz administracyjny: ok. 1200 zł kaucja: 6500 zł Mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących, ceniących komfort, przestrzeń i dobrą lokalizację. Zapraszam do Uprzejmie informujemy, że wystawiona nieruchomość stanowi ofertę podglądową i nie jest wiążąca w świetle obowiązującego prawa. Wszystkie szczegóły dotyczące oferty mogą ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (art. 66 1 KC). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

72 m²

Cena

5500 zł

Cena za m²

76 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem La Vinotheque, Białej Floty 4, 02-092 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 47.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 47 m²

Choice, Marcina Kasprzaka 29, 01-234 Warsaw, Poland

4400 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Mrs. Drama, Mokotowska 46A, 00-542 Warsaw, Poland

4400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 80.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 80 m²

Dolna, 00-774 Warsaw, Poland

4400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy