mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 185 m² w mieście Warszawa

Poland

18 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

4 pokojowy apartament przy Łazienkach Królewskich

Bardzo przestronny i jasny apartament w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich na Mokotowie. Apartament gotowy do wprowadzenia, wykończony w tradycyjnym stylu, na podłodze parkiet, osobna kuchnia oraz klimatyzacja w salonie i sypialni. Doskonałe dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Rozkład: Mieszkanie ma powierzchnię 185 m2, w skład wchodzi: – bardzo duży salon z oknami wychodzącymi bezpośrednio na park, bardzo jasny, wiele okien i duży balkon, klimatyzowany – drugi duży pokój połączony szerokimi drzwiami z salonem również z widokiem na park – osobna w pełni wyposażona kuchnia – sypialnia, klimatyzowana – gabinet/sypialnia – dwie łazienki – dwie garderoby Mieszkanie ma doskonały układ, cześć dzienna jest oddalona od sypialni długim korytarzem. Na podłodze jest parkiet, a w sypialniach wykładzina. Jest zamontowana nowoczesna klimatyzacja. Jest nieumeblowane do własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym w cenie najmu. Możliwość parkowania również przed budynkiem, gdzie jest strefa bezpłatnego parkowania. Lokalizacja: Wejście do Parku Łazienki Królewskie oddalone o kilka kroków. Cicha, spokojna okolica, a jednocześnie w pobliżu ul. Gagarina, Belwederska oraz Czerniakowska. Wygodny, kilkuminutowy dojazd do Centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Cena: 10.000 PLN miesięcznie + media

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

185 m²

Cena

18 000 zł

Cena za m²

97 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 132.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 132 m²

Aleja Wilanowska, 02-957 Warsaw, Poland

14 400 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 132 m²

Aleja Wilanowska, 02-957 Warsaw, Poland

14 400 zł / miesiąc

Przykładowy obraz

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 97 m²

Poland

14 417 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (185.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Poland) – rentola.pl