mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 21 m² w mieście Warszawa

Chmielna 116/118, 00-801 Warsaw, Poland

1620 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Apartament CHMIELNA 2 - centrum - Warszawa

Apartament posiada dźwiękoszczelne okna, nie dochodzą hałasy z ulicy. Znakomita lokalizacja w samym sercu Warszawy! Elegancki, dwupokojowy apartament, w pobliżu Dworca Centralnego, Złotych Tarasów i Ronda ONZ. Miejsce do spania dla dwóch par, dwuosobowe łóżko w sypialni, w salonie duża, rozkładana sofa dla dwóch osób (). W kuchni stół dla 4 osób, stały dostęp do Internetu, TV, telewizja kablowa. Kuchnia z aneksem jadalnym, piekarnikiem i mikrofalówką. W łazience kabina prysznicowa z deszczownicą. Okna od strony wewnętrznego terenu zapewnią Państwu ciszę, spokój i nieskrępowany pobyt, a funkcjonalnie, nowocześnie i ciekawie urządzone wnętrze zapewni wygodę pobytu. Apartament położony w bardzo dogodnym miejscu komunikacyjnym, w pobliżu stacja metra Ronda ONZ, w odległości spacerowej od Dworca Centralnego, skąd bezpośrednia linia autobusowa do lotniska Chopina. W pobliżu również centrum handlowe Złote Tarasy, gdzie jest wiele bardzo znanych marek sklepowych, restauracji, odległość spacerowa do Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie idealne zarówno na pobyty biznesowe, jak i turystyczne. Apartament w pełni wyposażony : Sypialnia: łóżko dwuosobowe , szafa (deska do prasowania, żelazko) Salon: rozkładana sofa , komoda, TV, 2 fotele Kuchnia: płyta elektryczna, lodówka, piekarnik, mikrofalówka, czajnik elektryczny, sztućce, kpl naczyń, część jadalna z stołem i krzesłami,pralka Łazienka: kabina prysznicowa z deszczownicą, wc Przedpokój: wieszak, szafa Internet wi-fi, Telewizja Kablowa Serwis zawiera kpl ręczników i pościeli

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

21 m²

Cena

1620 €

Cena za m²

77 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Chmielna 116/118, 00-801 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

Przykładowy obraz

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 54 m²

Rajska, 02-643 Warsaw, Poland

1300 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15 m²

Targowa, 03-728 Warsaw, Poland

1300 zł / miesiąc

Przykładowy obraz

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70 m²

Domaniewska, 02-657 Warsaw, Poland

1300 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (21.12 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Chmielna 116/118, 00-801 Warsaw, Poland) – rentola.pl