Dodano wczoraj
Energy Fitness, Sułkowicka 2/4, 00-746 Warsaw, Poland
12 000 zł / miesiąc
:: Apartament 108 mkw nowoczesnej przestrzeni na 6. piętrze . Gotowy do zamieszkania. Balkon i panoramiczny widok na miasto. Funkcjonalny układ : strefa dzienna z salonem, jadalnią i kuchnią, dodatkowy pokój do pracy lub dla dziecka, sypialnia master z prywatną łazienką oraz druga łazienka. :: Dla kogo? Dla osób szukających wysokiego standardu, prywatności i spokoju w topowej lokalizacji. Apartament znajduje się w Belvedere Residence przy ul. Sułkowickiej, tuż przy parku Łazienki Królewskie . :: Budynek Kameralna inwestycja z całodobową recepcją, ochroną i monitoringiem. Reprezentacyjne lobby oraz strefa wellness z basenem i siłownią. :: Okolica Bezpośrednie sąsiedztwo parku i zielonych terenów Dolnego Mokotowa. Restauracje, kawiarnie i usługi w zasięgu spaceru. Komfortowe warunki do życia blisko centrum. :: Komunikacja Szybki dojazd do Śródmieścia, wygodny wyjazd na główne arterie miasta oraz dostęp do komunikacji miejskiej. :: Podsumowanie: - Czynsz najmu 12 000 pln/miesiąc. - Dodatkowo płatny czynsz administracyjny 2000 pln/miesiąc. - Możliwość wynajęcia miejsca garażowego (dodatkowo płatne). - Dostępny od 15 sierpnia. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.
:: Apartament 108 mkw nowoczesnej przestrzeni na 6. piętrze . Gotowy do zamieszkania. Balkon i panoramiczny widok na miasto. Funkcjonalny układ : strefa dzienna z salonem, jadalnią i kuchnią, dodatkowy pokój do pracy lub dla dziecka, sypialnia master z prywatną łazienką oraz druga łazienka. :: Dla kogo? Dla osób szukających wysokiego standardu, prywatności i spokoju w topowej lokalizacji. Apartament znajduje się w Belvedere Residence przy ul. Sułkowickiej, tuż przy parku Łazienki Królewskie . :: Budynek Kameralna inwestycja z całodobową recepcją, ochroną i monitoringiem. Reprezentacyjne lobby oraz strefa wellness z basenem i siłownią.
:: Okolica Bezpośrednie sąsiedztwo parku i zielonych terenów Dolnego Mokotowa. Restauracje, kawiarnie i usługi w zasięgu spaceru. Komfortowe warunki do życia blisko centrum. :: Komunikacja Szybki dojazd do Śródmieścia, wygodny wyjazd na główne arterie miasta oraz dostęp do komunikacji miejskiej. :: Podsumowanie: - Czynsz najmu 12 000 pln/miesiąc. - Dodatkowo płatny czynsz administracyjny 2000 pln/miesiąc. - Możliwość wynajęcia miejsca garażowego (dodatkowo płatne). - Dostępny od 15 sierpnia. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
3
Powierzchnia
108 m²
Cena
12 000 zł
Cena za m²
111 zł
Oferta znajduje się pod adresem Energy Fitness, Sułkowicka 2/4, 00-746 Warsaw, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa