mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 156 m² w mieście Warszawa

Poland

17 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Apartament z 4 sypialniami | CENTRUM

Nowy, świeżo wykończony apartament w luksusowym osiedlu „Grzybowska 4” położony w Centrum Warszawy. Prestiżowa okolica, bliskość parków i restauracji, ośrodków biznesowych, kulturowych i sportowych, doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do metra. Układ pomieszczeń : – salon z wyjściem na balkon połączony z półotwartą kuchnią i strefą jadalni – sypialnia master z własną łazienką (prysznic) i garderobą – 3 dodatkowe sypialnie – łazienka z wanną i prysznicem – łazienka gościnna z prysznicem – toaleta gościnna przy salonie i strefie wejściowej – garderoba przy strefie wejściowej – pomieszczenie użytkowe/ pralnia Wszystkie 4 sypialnie i salon posiadają oddzielnie sterowaną klimatyzację. Kuchnia wyposażona w sprzęty firmy MIELE. Do mieszkania przynależą 2 miejsca w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Zamknięte osiedle, 24/h monitorowane i strzeżone, w środku zielone patio z placem zabaw dla dzieci.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

5

Powierzchnia

156 m²

Cena

17 000 zł

Cena za m²

109 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 6 pokojami o powierzchni 300.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 6 pokojami o powierzchni 300 m²

Syta, 02-993 Warsaw, Poland

13 650 zł / miesiąc

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 167.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 167 m²

Janczarów, 02-960 Warsaw, Poland

13 790 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 130.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 130 m²

Niska, 01-041 Warsaw, Poland

14 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy